Kendini araçların önüne attı

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde gece geç saatlerde üstünü çıkaran alkollü genç, ortalığı birbirine kattı. Trafiğin aktığı yolda kendini araçların önüne atan genç, yaptığı saldırgan hareketlerle şoförleri canından bezdirdi. Etrafa hakaretler ederek bağıran genç, mahalle halkını camlara çıkarttı. Yurttaşlar ne olduğuna mana veremeyerek o anları izlemekle yetindi.

Son olarak bir ticari aracın önüne atlayıp tuhaf hareket yapan genç, kendisinin alkollü olduğunu anlayan şoförün camı inik otomobiline tutundu. Ne yapsa da saldırgandan kurtulamayan şoför, arabayı gazlayarak gitmeye başladı. Israrla tutunarak araçta sürünen alkollü genç, şoförün müdahalesiyle tutunduğu yeri bıraktı ve lastiklerin altında kalmaktan son anda kurtuldu. Yüreklerin ağza geldiği anlarda genç bir müddet yerden kalkamazken, aracın şoförü ise gerisine bakmadan uzaklaştı.

Yanına gelen yakını genci oturttuğu kaldırdım da kendisine gelmesi için ağır gayret gösterse de, başarılı olamadı. Bir mühlet baygın olan ve kendini yere atan genç, gelen araçla götürüldü. Etraftaki yurttaşlar o anları endişe dolu gözlerle izledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir